Sdílet

Tweet

Bonusové stavby zvyšující sílu aliance

Reaktor

Reaktor

V oblasti lze narazit na obří jaderné reaktory neznámého původu. S poměrně velké části byla při jejich konstrukci pořízena neznámá technologie, takže je velkou nezodpovězenou otázkou, zda jsou jejich staviteli Zapomenutí. Důležité je však, že tyto reaktory jsou stále funkční a není nikterak těžké je začlenit do energetické sítě aliance.


Uzel tiberiové regulační sítě

Uzel tiberiové regulační sítě

Tyto uzly byly původně navrženy jako způsob regulace bujení tiberia. Jeho nekontrolované zamořování krajiny se díky regulačním uzlům protínající celou oblast podařilo zastavit. Ovšem dnes již neslouží původnímu účelu zpomalovat růst tiberia. Dnešní jednotky jej naopak využívají ke zvýšení produkce této důležité suroviny. Aliance, která má uzel pod kontrolou tak získává příslušný bonus k produkci tiberia.


Uzel krystalové regulační sítě

Uzel krystalové regulační sítě

Tyto uzly fungují na stejném principu jako regulační síť tiberia. Takže i tato technologie má nejasný původ a slouží k regulaci růstů krystalů. A nikoho nepřekvapí, že i v tomto případě je uzel využíván k zrychlenému růstu, neboť v bojích zmítané jednotky potřebují neustálý přísun této suroviny.


Tungstenový komplex

Tungstenový komplex

Za vybudováním těchto komplexů je potřeba hledat zapomenuté, jímž se podařilo zdokonalit výrobu munice pro pěchotní jednotky. Díky vlastnostem tungstenu je možné dodávat pěchotním jednotkám mnohem účinnější střelivo a zvýšit tak jejich efektivitu. Podle rozvědky k opuštění těchto staveb došlo z důvodu nalezení bohatších nalezišť uvnitř zóny.


Uranový komplex

Uranový komplex

Stejně jako komplexy postavené na tungstenové rudě slouží uranové komplexy k výrobě účinnější munice. Uranem obohacené střely dokáží radikálně zvýšit průraznost střel využívaných vozidly. Dostatek výrobních kapacit zajistí kontinuální zásobu munice pro tanky a obrněné transportéry.


Věž systému leteckého navádění

Věž systému leteckého navádění

Tyto vysoce sofistikované naváděcí věže disponují výkonným systémem antén. Ty zajišťují mnohem podrobnější informace o okolním terénu a tedy i mnohem efektivnější koordinaci všech bojových jednotek. Tím lze docílit mnohem přesnějšího cílení na nepřátelské jednotky a v konečném důsledku navýšení palebné síly.


Věž rezonátorové sítě

Věž rezonátorové sítě

Tato technologie byla původně vyvíjena inženýry GDI, avšak těm se jí nepodařilo uvést do praktického využití. To nějak záhadně zvládli až Zapomenutí, kteří tak vystavěli velice účinnou obrannou síť. Ta funguje na vysílání sonických vln, jenž kolem cílových jednotek a objektů vytváření něco jako ochranný štít. Ten dokáže poměrně efektivně snižovat účinnost nepřátelské palby. Avšak kvůli poměrně vysoké energetické náročnosti je možné tyto věže využívat pouze k ochraně základen aliance.

World of Warplanes

Vzdušné bitvy fascinují každého malého chlapce. Proto se není čemu divit, že arkádově zpracovaný World of Warplanes zaujal tolik hráčů. Úchvatná grafika několika desítek letadel tříd stíhač, těžký stíhač a bombardér dává příležitost okusit adrenalinový zážitek vzdušné bitvy, nad lokacemi, kde seskutečně bojovalo.

Mahjong online

Tato čínská hra postavená na odstraňování stejných kamenů z hrací desky se stala velice oblíbenou po celém světě. Dnes jí existuje nepřeberné množství variací a k početné skupině hráčů se můžete přidat i vy na Mahjong zdarma.